Připravili jsme pro vás mnoho slev na veškeré zboží. Využijte dopravy zdarma nad 699,- Ke každé objednávce dostanete 10% až 20% slevu na další nákup.

PODPRSENKY DĚLAJÍ PRSA! - Minibazar.cz

Všechna ňadra jsou krásná, ale výběrem té správné podprsenky je můžeme udělat ještě krásnější. Podprsenka je jako naše druhá kůže, která podtrhuje přednosti, může pomoci od bolesti zad a celkově se cítit pohodlněji. Podprsenka zvýrazní vaši siluetu a udrží ňadra pevně na místě.

Důležité je koupit správný obvod a správné košíčky, ramínka jsou vždy variabilně polohovatelná nebo nemusí u podprsenky být vůbec a prsa jen lehce nadzvedávají, proto se spíše zaměřte aby podprsenka vodorovně a pevně obejmula váš hrudník, podprsenkový pás neodstával nebo se neposouval nahoru, ale držel vodorovně se spodní částí prsou. Dávejte si pozor, aby košíčky nebyly příliš malé a nedeformovaly vaše poprsí. Prso by mělo být příjemně usazeno v košíčku a nemělo by vypadávat, ani by košíčky neměly odstávat. Nejčastější chyba bývá příliš velký obvod a malé košíčky. Chceme, aby jste se cítila v podprsence příjemně a pomohla Vám cítit se ještě krásněji.

 

Malá prsa: Mála prsa jsou super, nemusíte příliš řešit zdravotní rizika nebo pevnost podprsenky a můžete si vybírat z těch nejvíc sexy modelů. Malým ňadrům sluší krajky, ale pokud přeci jen toužíte po výraznějším dekoltu, jsou pro vás vhodné všechny push-up podrspenky, které vám jistě dodají na půvabu.

 

Tak do ruky: Správně vybrané košíčky mohou Vaše prsa krásně vytvarovat pod jakékoliv oblečení. Variabilní ramínka zase přizpůsobíte do všech typů výstřihů. Můžete si hrát se vzory nebo barvami. Nezapomeňte, že krásné spodní prádlo Vám vždy dodá sebevědomí, ať už je skryto pod oblečením nebo má být viděno.

 

Velká ňadra: Velká ňadra všichni obdivujeme, ale chápeme že je pro vás důležité, aby vás podprsenka podržela a mohla jste se na ni spolehnout. Širší obvodový pás a kosticové košíčky budou jistě dobrou volbou.

blog_minibazar